Melodie miłości

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Czy postanowienie pięciolatka „kiedyś się z nią ożenię” ma szansę na realizację?

Pięcioletni Danny razem z ojcem pomaga przyjść na świat Annie, córce zaprzyjaźnionej z jego rodziną Grace. Chłopiec jest przekonany, że kiedyś dziewczynka zostanie jego żoną. Mija 25 lat. Po śmierci ojca trzydziestoletni mężczyzna postanawia wrócić do Stanów. Tu w rodzinnym mieście ponownie spotyka Grace, jej zwariowaną rodzinę oraz dorosłą już Annę. Danny od razu pała uczuciem do dziewczyny. Lecz Anna ma już narzeczonego... Czy wiara bohatera w przeznaczenie będzie silniejsza od rzeczywistości?

Urocza komedia romantyczna w reżyserii Charliego Petersa. Melodie miłości to drugi (i jak dotąd ostatni) film w reżyserskim dorobku amerykańskiego scenarzysty. W rolę Danny'ego wcielił się jak zawsze świetny Jude Law. Partnerują mu znakomite aktorki: Gretchen Mol, Jennifer Tilly, Martha Plimpton oraz gwiazda brytyjskiego kina — Brenda Blethyn. Film Petersa to wciągająca historia miłosna opowiedziana z werwą i ogromnym poczuciem humoru. Skrzące się dowcipem dialogi, zwroty akcji i umiejętnie odmalowane, wyraziste postacie są jego niezaprzeczalnym atutem. Amerykańskie kino zrealizowane z angielskim wdziękiem.

Melodie miłości
Music from Another Room
1998, USA
100 min
Charlie Peters

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.