Klucz do Rebeki

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Nieuchwytny niemiecki szpieg infiltruje brytyjskie wojska w Afryce Północnej...

Kair, rok 1942. Pracujący dla niemieckiego wywiadu Alex Wolff dociera do miasta. Jego zadaniem jest zdobycie informacji o planach brytyjskich wojsk stacjonujących w Afryce Północnej. Szpieg posługuje się kryptonimem Rebeka. Mężczyźnie na miejscu ma pomóc piękna tancerka Sonja. Jednak na trop Wolffa wpada służący w brytyjskim wywiadzie major William Vandam. W odkryciu tożsamości niemieckiego agenta wspiera go Elene Fontana.

Amerykański miniserial w znakomitej obsadzie - adaptacja powieści mistrza powieści szpiegowskiej Kena Folletta pod tym samym tytułem. W rolach głównych wystąpili Cliff Robertson (zdobywca Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za kreację w filmie Charly, 1969) oraz David Soul znany z klasycznego serialu Starsky i Hutch (1975–1979). Klucz do Rebeki wyreżyserował David Hemmings — znakomity angielski aktor (Powiększenie, Barbarella), który również tu pojawia się w drugoplanowej roli. Na egzotycznym tle rozgrywa się trzymająca w napięciu historia walki wywiadów i szpiegów osadzona w realiach II wojny światowej. Dla wszystkich wielbicieli sensacyjnych opowieści spod znaku Folletta.

Klucz do Rebeki
The Key to Rebecca
1985, USA
dramat wojenny
2x97 min
David Hemmings

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.