Futbol mama

Piłka nożna emocjonuje widzów na całym świecie. Komedia Gregory’ego McClatchy udowadnia, że w tej grupie są nie tylko faceci…

Młodziutka Becca Handler jest zafascynowana piłką nożną. Pilnie trenuje w miejscowej drużynie, lecz nie wszystko układa się różowo. Niespodziewana śmierć ojca-trenera zmienia sytuację. Dziewczyna nie może pogodzić się z tragedią i chce zerwać z futbolem. Nie dogaduje się też z kolejnym trenerem. Jednak pojawia się informacja, że drużynę ma prowadzić słynny włoski piłkarz Lorenzo Vincenzo. Ale były futbolista nie chce trenować dziewczyn, więc Wendy, matka Becki, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Krótka charakteryzacja i pani Handler zmienia się nie do poznania. Fałszywy Lorenzo zaczyna pracę z drużyną.

Pełna zabawnych zwrotów akcji komedia obyczajowa dla całej rodziny. Futbol mama toczy się niczym najlepszy mecz piłkarski. Fabuła jest wciągająca, a historia zapalonej futbolistki nie pozwala się nudzić. Błyskotliwe dialogi, wartkie tempo opowiadania, a także bezpretensjonalny klimat filmu są niewątpliwymi atutami. Komediowy talent pokazały aktorki — znana z serii Hannah Montana Emily Osment i Missi Pyle (Captain Fantastic). Półtorej godziny znakomitej zabawy.

Futbol mama
Soccer Mom
2008, USA
komedia
92 min
Gregory McClatchy

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.