Duet serc

Była gwiazda muzyki staje przed trudnym wyborem.

Końcówka lat 70. ubiegłego wieku to najsłynniejsze role Olivii Newton-John. Musicale Grease oraz Xanadu na stałe wpisały się w historię gatunku, a także zdobyły masową widownię. Potem aktorka i piosenkarka pokazywała się rzadko na ekranie. Tym bardziej warto zobaczyć Duet serc, gdzie Newton-John wciela się w główną rolę i wykonuje dwie piosenki.

Kariera piosenkarki to niełatwy kawałek chleba. Dobrze wie o tym Jasmine Wilde, popularna wokalistka, która życie zawodowe poświeciła na rzecz rodziny. Obecnie samotnie wychowuje 14-letnią córkę Izzy. Nastolatka ma duży talent wokalny i wyraźnie ciągnie ją na scenę. Jasmine, pomna doświadczeń z przeszłości, jest niechętna pomysłom córki. Na zmianę stanowiska namawia ją Sierra, wieloletnia przyjaciółka. Pewnego dnia, podczas szkolnego konkursu, Izzy zostaje dostrzeżona przez łowców talentów. Czy matka pozwoli dziewczynie na realizację marzeń?

Słodko-gorzka opowieść o rodzinnych relacjach, dojrzewaniu oraz tajemnicach przeszłości. Olivia Newton-John wciela się w postać Jasmine Wilde, byłej piosenkarki, której życie zogniskowało się wokół dorastającej córki — z różnymi tego konsekwencjami. Gwieździe Grease towarzyszy utalentowana, młodziutka Chloe Lattanzi. Duet serc to nie tylko film oparty na dialogach, lecz również pełen muzyki. Piosenki podkreślają atmosferę oraz dynamizują obraz. 

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.