Córka Russellów
30 LIP
07:00

Życie bywa nieprzewidywalne. Nie zawsze da się zapomnieć o bolesnej przeszłości, a i teraźniejszość potrafi zaskakiwać. Przekonają się o tym Lorraine i młodziutka Sarah, bohaterki filmu Jeffa Blecknera.

Lorraine Morrisey i jej rodzina przeżyli prawdziwą gehennę. W dramatycznych okolicznościach zginął mały synek Lorraine. Od tragedii minęło długie sześć lat, lecz kobieta wciąż nie może pogodzić się za stratą, winiąc za wypadek nianię. Dla Sarah, opiekunki dziecka, była to również osobista tragedia. Obecnie dziewczyna aplikuje do szkoły medycznej. Jednak przyjęcie na wymarzony kierunek studiów zostaje przyćmione przez fatalne wiadomości. Sarah jest chora na białaczkę. W tej sytuacji dziewczyna postanawia odwiedzić rodzinne miasteczko oraz zmierzyć się z demonami przeszłości.

Doświadczony reżyser Jeff Bleckner i utalentowani aktorzy stworzyli film, który nie pozostawi nikogo obojętnym. Na szczęście nie chodzi o tanie emocje i pretensjonalne wzruszenia. Córka Russellów jest historią, w której czuje się prawdziwe emocje. Rodzinna tragedia jest punktem wyjścia opowieści o winie i odkupieniu, pogodzeniu się za sobą oraz światem. Obraz Blecknera to przede wszystkim dialogi i aktorstwo. Taka konstrukcja filmu wymagała odpowiednich wykonawców. Na wysokości zadania stanęły Amber Tamblyn (Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów) oraz Jennifer Ehle (Jak zostać królem), a także aktorzy drugoplanowi. Dla widzów, którzy cenią kino psychologiczne.

Córka Russellów
The Russell Girl
2006, USA
dramat
94 min
Jeff Bleckner

Oceń film

Your rating: Brak Average: 4 (2 votes)

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.