Córka mojego szefa

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Zauroczony córką szefa chłopak dostaje od przełożonego specjalne zadanie...

Tom Stansfield pracuje w wydawnictwie. Niestety jego posada nie jest zbyt prestiżowa, a na domiar złego jego szef Jack Taylor to istny tyran. Tom widzi właściwie tylko jeden plus w swojej pracy — to piękna i inteligentna córka szefa, Lisa. Niestety chłopak nie ma pomysłu, jak się do niej zbliżyć. Niebawem trafia się znakomita okazja. Jack Taylor prosi Toma, aby popilnował jego posiadłości. Oczywiście razem z córką i... ukochaną sową.

Spędzenie czasu sam na sam z Lisą w wielkiej, luksusowej posiadłości wydaje się idealną okazją do odbycia wymarzonej randki. Jednak kiedy nadchodzi „ten" wieczór, Tom nawet się nie domyśla jak wielu spotka ludzi i jak dziwne, a momentami nawet kuriozalne, będą jego przygody.

Miłośnikom zwariowanych komedii nie trzeba przedstawiać Davida Zuckera. Wystarczy przypomnieć, że był reżyserem takich komediowych hitów jak Czy leci z nami pilot? i Naga broń. Córka mojego szefa nawiązuje do jego najlepszych filmów. Nie jest to typowa komedia romantyczna. Zabawny wątek kryminalny, fabuła stająca się z minuty na minutę bardziej absurdalna oraz liczne gagi funkcjonują na równi z wątkiem romansowym. Główny bohater napotka nieprzewidziane przeszkody w drodze do serca ukochanej. Przewinie się cała plejada dziwnych postaci generujących jeszcze dziwniejsze perypetie. Na końcu wszystkich widzów czeka niespodzianka i duże zaskoczenie. Córka mojego szefa to również mocne aktorstwo. Świetnie wypada, znany także z seriali telewizyjnych, Ashton Kutcher. Partnerują mu Tara Reid, Terence Stamp i Michael Madsen. 

Córka mojego szefa
My Boss's Daughter
2003, USA
86 min
David Zucker

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.