Cała ona

Miłość chodzi krętymi drogami. Dobitnie przekonają się o Freddie Prinze Jr. i Rachael Leigh Cook.

Zack Siler to król szkoły. Chodzi z najładniejszą dziewczyną, jest przystojny i inteligentny. Oczywiście uprawia sport, a niebawem czeka go wybór, gdzie pójść na studia. Jednak tuż przed zakończeniem szkoły następują spore zmiany. Taylor Vaughan, dziewczyna Zacka, zostawia go dla początkującego aktora. Zack jest zaskoczony i nie bardzo radzi sobie z odtrąceniem. Chłopak uważa, że jest w stanie zdobyć każdą dziewczynę w szkole, więc zakłada się z kumplem. Ma poderwać wybraną przez niego dziewczynę i uczynić ją królową maturalnego balu. Wybór pada na nieśmiałą Laney. Cyniczny zakład już niedługo okaże się dla Zacka ciężarem. Laney opiera się zalotom Zacka, a to dopiero początek perypetii.

Komedia romantyczna Roberta Iscove’a nawiązuje do najlepszych tradycji gatunkowych. Wątek romansowy wpleciony jest w szkolne życie młodych ludzi, przed którymi pierwsze poważne decyzje. Klasyczna historia brzydkiego kaczątka okraszona jest młodzieżową muzyką i sporą dawką humoru. W głównej roli wystąpił popularny Freddie Prinze Jr. (Koszmar minionego lata), a partneruje mu Rachael Leigh Cook. W wyrazistych rolach drugoplanowych widzimy Annę Paquin oraz Kierana Culkina.

Film spodobał się nie tylko młodzieżowej widowni. Zdobył następujące nagrody: Blockbuster Entertainment Award, Kids' Choice Award, Teen Choice Award i Young Hollywood Award.

Cała ona
She's All That
1999, USA
92 min
Robert Iscove

Oceń film

Your rating: Brak Average: 5 (2 votes)

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.