Bez śladu
28 MAJ
19:25

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Pozornie normalny dzień zamienia się w horror dla młodej pracownicy banku…

Mary Walsh zabiera swojego chłopaka Kevina do szpitala na rutynowy zabieg ortopedyczny. Obiecuje, że będzie czekać na niego w poczekalni. Kiedy po kilku godzinach zaniepokojona Mary idzie do pokoju, w którym po raz ostatni widziała Kevina, po mężczyźnie nie ma śladu. Personel szpitala twierdzi również, że nazwisko pacjenta nie występuje w rejestrze. Coraz bardziej spanikowana kobieta uparcie szuka mężczyzny, czym budzi podejrzenie, że jest niezrównoważona psychicznie. Próbuje jej pomóc policjant, będący właśnie na badaniach, ale wszystko wskazuje na to, że Kevin nie istnieje. Wkrótce jednak Mary dostaje informację, która zamieni ten dzień w jeszcze większy koszmar…

Wciągający thriller z Brittany Murphy w roli głównej. Scenarzystą filmu jest Peter Sullivan, autor dobrze czujący klimat grozy. Reżyser Michael Feifer zaczyna swój film niemal sielankowo, by z minuty na minutę zagęszczać atmosferę i po mistrzowsku budować napięcie, zmierzając do zaskakującego finału. Historia zostaje ukazana przez pryzmat przeżyć Mary, lecz ciekawym zabiegiem jest także zastosowanie kamer monitoringu obserwujących bohaterkę. Bez śladu to jeden z ostatnich filmów w dorobku Murphy — aktorka zmarła w 2009 roku, mając zaledwie 32 lata. Obok niej zobaczymy Deana Caina, Mimi Rogers, Petera Bogdanovicha i Jaya Picketta.

Bez śladu
Abandoned
2010, USA
thriller
85 min
Michael Feifer

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.