Ace Ventura Junior
02 MAJ
00:35

Potomek słynnego psiego detektywa ma wrodzony talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych i szukania zaginionych zwierzaków...

Ace Ventura Junior ma 12 lat i jest wychowywany tylko przez mamę. Chłopiec, tak jak jego ojciec, kocha zwierzęta oraz ma smykałkę detektywistyczną. Jego pomoc szkolnym kolegom w odnajdywaniu ich pupili nie do końca podoba się matce – pracownicy lokalnego ogrodu zoologicznego. Sytuacja zmienia się, gdy z ZOO zostaje skradziona mała panda, a oskarżenie pada na panią Venturę. Ace Junior rusza na poszukiwania prawdziwych sprawców.

Ace Ventura to bohater szalonych komedii wykreowany w latach 90. przez Jima Carreya. Zrealizowana w 2009 roku komedia w reżyserii Davida Mickeya Evansa nawiązuje do wcześniejszych filmów, choć koncentruje się na przygodach syna psiego detektywa – Ace'a Juniora. I jest skierowana do młodszych widzów. Główną rolę powierzono Joshowi Flitterowi – młodemu aktorowi, ale już wówczas ze sporym doświadczeniem przed kamerą. Obok niego wystąpili m.in. Ann Cusack w roli matki oraz Ralph Waite jako dziadek Ventura. Ace Ventura Junior to sympatyczna i zwariowana historia, w której wątki detektywistyczne łączą się z prześmiesznymi gagami i oczywiście opowieścią o zwierzakach. Doskonała zabawa dla całej rodziny.

Ace Ventura Junior
Ace Ventura: Pet Detective Jr.
2009, USA
90 min
David Mickey Evans

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.